Implantoprotetyka krok po kroku. Co trzeba wiedzieć, żeby bezpiecznie zakończyć leczenie.

Wykład jest przeznaczony dla stomatologów, którzy zaczynają swoją przygodę z implantoprotetyką, bądź zaczęli już używać implantów. Być może również doświadczeni koledzy znajdą w nim interesujące szczegóły. Moje doświadczenia w implantoprotetyce przekraczają już 20 lat, dodatkowo od ponad 10 lat prowadzę kursy dla stomatologów. W oparciu o powyższe doświadczenia starałem się w wykładzie uwypuklić te zagadnienia, które po pierwsze sprawiają najwięcej kłopotów początkującym, po drugie moim zdaniem istotnie wpływają na zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia powikłań i w końcu, które bywają często pomijane na kursach implantologicznych. Wykład omawia po kolei wybrane zagadnienia dotyczące poniższych tematów:

1. Pozycjonowanie implantów.
2. Optymalna liczba implantów.
3. Wybór rekonstrukcji na implantach. Stała vs wyjmowana, cementowana vs przykręcana.
4. Stabilność zwarcia a leczenie implantologiczne.
5. Stabilność pozycji implantu wzgl. tkanek twardych i miękkich.
6. Wyciski w implantoprotetyce, rodzaje, wady, jak uniknąć przekłamania pozycji i kąta posadowienia implantu. Wycisk optyczny w implantoprotetyce –
7. Rekonstrukcje tymczasowe w implantoprotetyce.
8. Rekonstrukcje próbne w implantoprotetyce

Wykładowca: Prof. dr hab. n. med. Jan Pietruski

Cena:
395 zł - 14 dniowy dostęp do kursu, po zaliczeniu egzaminu wysyłamy certyfikat z punktami edukacyjnymi
475 zł - 14-sto dniowy dostęp do kursu, po zaliczeniu egzaminu wysyłamy certyfikat z punktami edukacyjnymi + materiały drukowane (wysłane w ciągu 7 dni roboczych)
595 zł VIP -  60 dni na dostęp do kursu, po zaliczeniu egzaminu wysyłamy certyfikat z punktami edukacyjnymi + materiały drukowane (wysłane w ciągu 7 dni roboczych) + udział w konsultacji on-line z prowadzącym (grupa max 15 osób) w wyznaczonym terminie, do 90 dni od otrzymania dostępu do kursu . Czas trwania konsultacji 1 godz.

Czas trwania: 4 godziny 

Punkty edukacyjne: 4*

*Warunkiem otrzymania certyfikatu oraz punktów edukacyjnych jest rozwiązanie testu pod koniec kursu.

Dostęp do kursu możliwy jest tylko z konta, z którego został dokonany zakup.