S+M DentalFirm Zofia Konopnicka - powstała 25 lat temu. Była jedną z pierwszych firm w kraju, która zaopatrywała lekarzy stomatologów w niezbędne w  ich codziennej praktyce dentystycznej materiały i urządzenia. Do dzisiaj współpracujemy z największymi producentami materiałów stomatologicznych na świecie.

Aktualnie znaczącą pozycją naszej działalności jest sklep internetowy i stacjonarny dentystapoleca.pl, promujący profilaktykę dentystyczną wśród lekarzy i pacjentów.

Najważniejszą jednak domeną naszej firmy jest działalność edukacyjna lekarzy stomatologów, mająca na celu ciągłe podwyższanie ich umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Począwszy od roku 1994 aż do tej pory z naszych szkoleń i spotkań naukowych skorzystało ponad 12 tysięcy lekarzy z całego kraju i z zagranicy.

Przykładamy bardzo dużą wagę do profesjonalizmu, zarówno w codziennej obsłudze klienta, jak i w poziomie szkoleń poprzez odpowiedni dobór tematów oraz zaproszonych wykładowców.  KONGRES WARSZAWSKI, inna jego nazwa Kurs Warszawski, organizowany jest już po raz czternasty. Wpisał się na trwałe w kalendarz imprez naukowych i kulturalnych Warszawy oraz całego kraju.

Z Państwa udziałem i dla Państwa, pragniemy tworzyć odpowiednie warunki oraz podnosić poziom naszych usług tak aby móc spełniać Państwa oczekiwania, wymagania oraz życzenia.


Serdecznie zapraszamy do współpracy z Nami.