Global D jest francuską spółką specjalizującą się w projektowaniu, wytwarzaniu i dystrybucji wysokiej jakości urządzeń medycznych przeznaczonych do zabiegów chirurgii szczękowo-twarzowej i przedimplantacyjnej oraz ortodoncji i implantologii stomatologicznej.

    Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy, a dbałość o bliskie relacje z klientami jest nieodzownym i fascynującym elementem naszej pracy. Nie tylko tworzymy produkty w ścisłej współpracy z doświadczonymi chirurgami, wspieramy również naszych użytkowników w rozwoju ich umiejętności w dziedzinie implantologii. Staramy się tworzyć płaszczyznę do dyskusji i wymiany poglądów dla naszych klientów, inicjujemy cykle szkoleń i spotkań naukowych.

    Podejmujemy wszelkie wysiłki, aby zapewnić najwyższy poziom profesjonalizmu i know-how naszym zespołom, które są odpowiedzialne za udzielanie porad i świadczenie usług lekarzom korzystającym z naszych produktów.

    Mamy możliwość łączenia różnych dyscyplin stomatologicznych oraz czerpania z najnowszych dostępnych na rynku rozwiązań, co czyni z nas firmę innowacyjną, dzięki czemu przyczyniamy się do uzyskania właściwych proporcji twarzy i atrakcyjnego uśmiechu każdego pacjenta.