Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia , jak również trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Wykładowca przedmiotu „Medycyna estetyczna” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy.

Na kursach indywidualnych szkoli lekarzy z zakresu zastosowania technik łączonych w medycynie estetycznej. Uczestniczka licznych polskich i zagranicznych kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, w tym International Master Course on Aging Skin w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Posiada umiejętność tworzenia skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii.