Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy Micerium Spa z Włoch – producenta produktów linii Enamel Plus.

MicerDENT istnieje na rynku od 2006 roku. Od tego czasu udało nam się zdobyć zaufanie lekarzy stomatologów oraz techników dentystycznych z całej Polski.  MicerDENT to firma stworzona przez ludzi z pasją, co umożliwia nam wyjątkowe podejście do Klienta. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie. Gwarantujemy troskę o potrzeby i wymagania Klientów, dbając o najwyższy poziom obsługi – codziennie służymy radą i doświadczeniem. Zależy nam na długotrwałych i pozytywnych relacjach z Państwem, dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.  Pragniemy zawsze dopasowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji.    

Enamel.edu.pl to strona poświęcona szkoleniom, kursom i konferencjom organizowanym lub współorganizowanym przez firmę Micerdent.

Każde zaproponowane przez nas wydarzenie daje uczestnikom możliwość podjęcia pracy jednym z najbardziej estetycznych materiałów dostępnych na rynku - kompozytem Enamel Plus HRi. Ponadto gwarantujemy profesjonalnych i rzetelnych prowadzących, indywidualne podejście do uczestnika i wyjątkową atmosferę podczas szkoleń.    Nasza oferta edukacyjna stale się rozszerza. Jako priorytet stawiamy sobie Państwa zadowolenie.

Chcemy, abyście brali Państwo udział w konstruowaniu programów spotkań oraz podpowiadali nam, jakie tematy są priorytetowe i najbardziej interesujące.