Jesteśmy cyfrowym laboratorium ortodontycznym, które pomaga stomatologom stać się bardziej wartościowym lekarzem dla swoich pacjentów.

Naszym celem, podobnie jak Państwa, jest szczęśliwie uśmiechnięty pacjent, zadowolony ze swojego uśmiechu i ze swojego stomatologa.

Żeby to osiągnąć nieustannie wyszukujemy i dostarczamy najbardziej innowacyjne, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania umożliwiające uzyskanie wysokiej estetyki uśmiechu przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich niezbędnych wymagań medycznych.    

W naszej codziennej pracy używamy najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania CAD/CAM jak również technologii druku 3D. Wykorzystując skaner 3D, specjalistyczne oprogramowanie ortodontyczne jesteśmy w stanie we współpracy z lekarzem zaprojektować zindywidualizowany i bezpieczny plan leczenia oraz wyprodukować aparaty, za pomocą których zostanie on zrealizowany. 

Zawsze jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu wartościowych usług, które wspierają lekarza zarówno w komunikacji z pacjentem jak i podczas leczenia, w sposób, który pomaga budować przewagę konkurencyjną jego kliniki.